+380 (44) 484-64-83       +380 (50) 410-96-04       +380 (67) 240-19-30       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Експертизи

    Експертиза зовнішньо-економічних контрактів – висновок щодо відповідності цін контракту кон'юнктурі ринку (ринковим цінам).

    Джерела інформації – данні міжнародних товарних бірж, таких як: Лондонської біржі металів (LME), Чиказької товарної біржі (CME), Нью-йоркської товарно-сировинної біржі (NYMEX), Чиказької торгової палати (CBOT), Міжнародної нафтової біржі (IPE), Індонезійської, Токійської та Малазійської Бірж, Державної товарно-сировинної біржі Туркменістану, тощо; данні Світового банку, «Індекс Мунді» (indexmundi.com), данні міжнародних аналітичних видань, досліджень, публікацій, таких як: «AsianMetal», «МetalBulletin», «ICIS», «Platts», «SteelOrbis», «SteelHome», «Chem99.com», «Психея. НЕФТЯНЫЕ КОТИРОВКИ Украины», «Нафтопродукти», «Евразийский химический рынок», «Информация по рынку коксующегося угля и кокса», «Бюллетень Автотовароведа», «Ринок брухту чорних металів в світі та Україні», спеціалозоване видання «АПК-Інформ», «Аналитический проект краткосрочного прогноза цен на металлопрокат», тощо; дані спеціалізованих торгівельних площадок, а також власні методики, формули та укрупнені показники.

    Мета отримання: для митного оформлення, контролюючих органів, для викоритсання при господарських суперечках.

  Порядок отримання: відправляєте електронною поштою або факсом необхідні документи (орієнтовний перелік: контракт (перша сторінка), інвойс/специфікація/додаток (документи що містять найменування товару, його опис та ціну), лист-звернення (зразок), ми виставляємо рахунок і беремо в роботу. Терміни виконання в середньому становлять: в звичайному  режимі – 2-4 роб. дня, в терміновому (збільшена оплата) – протягом доби. Термін виконання залежить від складності роботи і може змінюватись. Для остаточного з'ясування терміну роботи телефонуйте.

    Експертиза внутрішніх договорів

  Мета отримання: для проведення внутрішніх та зовнішніх аудитів, при роботі з податковою, прокуратурою, судами, при господарських суперечках тощо.

  Порядок отримання: відправляєте електронною поштою або факсом необхідні документи (орієнтовний перелік: контракт (перша сторінка), рахунок/специфікація/додаток (документи що містять найменування товару, його опис та ціну), лист-звернення (зразок), ми виставляємо рахунок і беремо в роботу. Термін виконання роботи для невеликого переліку розповсюджених товарів в середньому становить: в звичайному  режимі – 2-4 роб. дня, в терміновому (збільшена оплата) – протягом доби. Термін виконання залежить від складності роботи і може змінюватись. Для остаточного з'ясування терміну роботи телефонуйте.

  • banner2014-2a
  • banner2014-2b
  • banner2014-3a
  • banner2014-3b
  • banner2014-1a
  • banner2014-1b
  • banner2014-1c
  • banner2014-1d